CoroMill® MH20 högmatningsfräs
| Skärdiameter DC | 16.57 mm |
| Max Skärdiameter DCX | 25 mm |
| Max Skärdjup APMX | 0.8 mm |
| Funktionell längd LF | 150 mm |
| Brukbar längd LU | 50 mm |
| Skaft DCON MS | 25 |
| Skäreggsvinkel KAPR | 15 deg |
| Antal skär Z | 4 |
CoroMill® MH20 högmatningsfräs
| Skärdiameter DC | 16.57 mm |
| Max Skärdiameter DCX | 25 mm |
| Max Skärdjup APMX | 0.8 mm |
| Funktionell längd LF | 150 mm |
| Brukbar längd LU | 50 mm |
| Skaft DCON MS | 25 |
| Skäreggsvinkel KAPR | 15 deg |
| Antal skär Z | 4 |
Vi använder cookies för att ge dig den bästa upplevelsen av vår webbplats. Du godkänner användningen av cookies genom att trycka OK och surfa vidare på webbplatsen.