CoroMill® MH20 högmatningsfräs
| Skärdiameter DC | 14.35 mm |
| Max Skärdiameter DCX | 25 mm |
| Max Skärdjup APMX | 1.2 mm |
| Funktionell längd LF | 35 mm |
| Brukbar längd LU | - |
| Skaft DCON MS | EH - E25 |
| Skäreggsvinkel KAPR | 15 deg |
| Antal skär Z | 2 |
CoroMill® MH20 högmatningsfräs
| Skärdiameter DC | 14.35 mm |
| Max Skärdiameter DCX | 25 mm |
| Max Skärdjup APMX | 1.2 mm |
| Funktionell längd LF | 35 mm |
| Brukbar längd LU | - |
| Skaft DCON MS | EH - E25 |
| Skäreggsvinkel KAPR | 15 deg |
| Antal skär Z | 2 |
Vi använder cookies för att ge dig den bästa upplevelsen av vår webbplats. Du godkänner användningen av cookies genom att trycka OK och surfa vidare på webbplatsen.