CoroMill® MH20 högmatningsfräs
| Skärdiameter DC | 21.35 mm |
| Max Skärdiameter DCX | 32 mm |
| Max Skärdjup APMX | 1.2 mm |
| Funktionell längd LF | 150 mm |
| Brukbar längd LU | 60 mm |
| Skaft DCON MS | 32 |
| Skäreggsvinkel KAPR | 15 deg |
| Antal skär Z | 4 |
CoroMill® MH20 högmatningsfräs
| Skärdiameter DC | 21.35 mm |
| Max Skärdiameter DCX | 32 mm |
| Max Skärdjup APMX | 1.2 mm |
| Funktionell längd LF | 150 mm |
| Brukbar längd LU | 60 mm |
| Skaft DCON MS | 32 |
| Skäreggsvinkel KAPR | 15 deg |
| Antal skär Z | 4 |
Vi använder cookies för att ge dig den bästa upplevelsen av vår webbplats. Du godkänner användningen av cookies genom att trycka OK och surfa vidare på webbplatsen.